Yat turizmi için bölge genelinde bilinir; Göcek'in altı yat limanı, güzel körfezi ve muhteşem manzarası, onu hem yatçılar hem de ziyaretçiler için popüler bir seçim haline getiriyor. Geçmişte "Kalimche" olarak bilinen Göcek, Dalaman ve Fethiye arasında, Dalaman'daki uluslararası havaalanına arabayla sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Göcek, adaların ve koyların suyun içinde ve dışında zaman geçirmek için çok güzel bir ortam oluşturduğu geniş bir koyda oturuyor. 1988 yılında özel bir koruma alanı ilan edildi. Sonuç olarak, tesisin lüks hissine katkıda bulunan çok katlı binalara izin verilmiyor. Çok çeşitli konaklama seçenekleri vardır.

Göcek'i çevreleyen çeşitli koylar ve 12 Ada çam ormanlarının bozulmamış bir Akdenizine, kristal berraklığındaki suya ve güzel plajlara titiz bir görünüm sağlar. Göcek yat limanındaki birçok işletmenden düzenlenen gezilerle adaların tadını çıkarmanın birçok yolu vardır.

Bölge, Fethiye Müzesi, Pınara, Tlos Letoon, Xanthos, Telmessos ve Patara gibi tarihi yerleri ziyaret etmek için 60 dakika uzaklıktadır.

Arabayla 10 dakikada Inlice Plajı'na ulaşılabilir ve ana ada plajına Göcek limanından deniz taksileri ile ulaşılabilir. Sarıgerme'nin uzun kumlu plajı, İzluzu plajı ve Göcek'in doğusu gibi araçlarla kolayca ulaşılabilir, arabayla 40 dakika uzaklıktaki Ölüdeniz plajı, muhtemelen Türkiye'nin en güzel plajı.

Kasaba, birçoğu körfez çevresindeki yat limanlarındaki suyun kenarını örten restoranlar, kafeler butikler ve süpermarketler ile çok iyi servis ediliyor.

Doğal olarak güzel, harika tesisler ve hemen kapınızın önünde keşfedilecek ve keşfedilecek harika yerler olan Göcek, özellikle tatillerinin bir parçası olarak eğlenmek için bir üs arayanlara hitap eden klas bir destinasyondur.

Göcek Kabin Kiralama

Göcek Yat Kiralama

OGGUSTO YACHT

Göcek

1,500 Trawler Yat