Gulet Kiralama


ÖZEL GULET VE YAT KİRALAMA
Türk sahillerinde ki en iyi tatil seçeneklerinden biride Gulet veya Yat kiralamadır. Gulet ve Yatlar 15 ile 55 metre arasında farklı boyutlarda Türk ustalar tarafından başta Bodrum, Bozburun, Fethiye olmak üzere birçok bölgemizde inşa edilmektedir.Genelde tüm Gulet ve Yatlarda kişiye özel kabinler bulunmakta ve bu kabinler de özel banyo ve tuvalete sahiptirler.

Türk ustaların yaptığı bu Gulet ve Yatlar; Yunanistan, Hırvatistan, İtalya, Fransa, Karadağ gibi birçok ülkede de en popüler tatil seçeneği olmuş durumda. Özellikle son dönemlerde inşa edilen Ultra Lüks Guletler bir çok ünlü kişileri de ağırlamıştır.

Gulet ve Yat kiralamak için kişi sayınızın pek önemi yoktur. 2 kişiden 36 kişiye kadar farklı seçenek ve kalitede Yat ve Guletler bulabilirsiniz. Gulet ve Yat kiralayarak tamamen kendinize özel bir tatil yaratabilirsiniz. İstediğiniz tarihlerde ve destinasyonda kiralama yapabilir, Mavi Yolculuk tatilinizi maximumda yaşayabilirsiniz.

En popüler gulet yat kiralama bölgeleri : Fethiye, Göcek, Bodrum, Marmaris, Bozburun, Kemer, Kaş, Kekova'dır. Ayrıca yurt dışına gitmek isteyen misafirlerimiz için başta Yunan adaları olmak üzere Hırvatistan ve Karadağ da da Gulet Yat kiralama hizmeti sunuyoruz.

Büyük guruplarla yapacağınız Gulet Yat kiralamalarında kişi başı maliyeti en aza indirerek hem ucuz hemde kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz. Gulet ve Yat kiralamalarında kar edebileceğiniz bir başka noktada erken rezervasyon yapmaktır. Erken yapılan rezervasyonlarda hem arzu ettiğiniz Guleti bulabilirsiniz hemde daha uygun bir fiyatla kiralama yaparsınız. 

Özel Gulet Yat kiralamalarında tüm Yat Guletlerde tecrübeli personeller siz değerli misafirlerimize Mavi Yolculuğunuz boyunca hizmet etmekteler. Yatların büyüklüğüne ve kabin sayılarına göre personel sayıları 2 ile 8 arasında farklılık göstermektedir. Gulet ve Yatlarda personel için ayrı dinlenme ve konaklama kabinleri vardır.

Mavi Yolculuk Gulet ve Yat kiralama için en uygun tarihler Nisan ve Kasım ayları arasındadır. Nisan, Mayıs, Ekim ayları düşük sezon diye adlandırılır ve Yat kiralama ücretleri diğer aylara göre daha uygundur. Haziran,Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları yüksek sezon diye geçmekte ve Yat kiralama ücretleri talep yoğunluğundan dolayı daha yüksektir. Özel Gulet ve Yat kiralamalarında günlük ücretler 400€ 'dan başlamakta ve 30.000 avroya kadar değişmektedir.