Bodrum Limanı’nda teknede saat 17:00 buluşuyoruz. Akşam yemeği ve limanda konaklama.
Kahvaltı sonrası parıldayan turkuaz sulardaki muhteşem akvaryum Orak Adası’na hareket. Burada yüzüp, öğle yemeği yendikten sonra Çökertmeye hareket ediyoruz ve gece burada konaklıyoruz.
Mercan kayalıklarının bulunduğu Yedi Adalara hareket. Burada geçirilecek sakin gün boyunca dalış, güneşlenme, balık tutma ve yüzme ile zaman geçirebilirsiniz. Akşam yemeği için Karasöğüte hareket ve geceleme. Opsiyonel olarak Marmaris ziyaret edilebilir.
Kahvaltı sonrası Sedir Adası’na varış. Adanın sahili ve antik şehri nal şeklindedir. İsteyen misafirler adaya çıkıp gezinti yapabilir, isteyen misafirler tekne kalıp günün keyfini çıkarabilir. Akşam yemeği ve konaklama.
Kahvaltı dan sonra Çam ormanları ile çevrili Cennet Koyu’na hareket. Koyun safir sularının altında İngiliz savaş gemisi yatmaktadır. Şnorkel ile dalış yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ballısu da.
Kahvaltı sonrası muhteşem doğal liman Longoz’a yelken açıyoruz. Günü yüzerek veya çam ormanlarında yürüyüş yaparak geçirebilirsiniz. Akşam yemeği ve Tuzla Koyunda sessiz bir gece geçireceğiz.
Tuzladaki kahvaltı sonrası, son yüzme şansımız için Papuç Koyuna varış. Buradan çamur banyosu için Kara Ada’ya ve takiben Bodrum Limanı’na hareket.
Kahvaltı sonrası saat 10 gibi tekneye veda.

Bodrum Gökova Mavi Yolculuk

Bodrum Gökova Kabin Kiralama

2,000 Lüks Gulet
1,300 Lüks Gulet
2,500 Lüks Gulet
4,000 Trawler Yat